Long Tall Sally pop-up store komt weer naar Nederland
, door Lange vrouw, lange mensen
, Long Tall SallyDe Engelse winkelketen Long Tall Sally, komt deze maand weer naar Nederland.
Van zaterdag 14 april tot en met zondag 15 april 2012, is de pop up shop van Long Tall Sally te bezoeken in Amsterdam.
De locatie van de pop up shop is het Renaissance Amsterdam Hotel, aan de Kattengat 1 te Amsterdam. De openingstijden zijn op zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur en op zondag van 9.00 uur tot 15.00 uur.
Long Tall Sally ontwerpt de kleding in huis, de kleding is afgestemd op vrouwen met een lengte van minimaal 1,73 cm. De vestigingen van Long Tall Sally zijn te vinden in Groot-Brittanië, United States en Canada.
Ook is er een mogelijkheid om online te bestellen, in de webwinkel www.longtallsally.com
Gerelateerde berichten
Long Tall Sally
De webshop voor lange vrouwen, dameskleding verkrijgbaar in kledingmaten 36-52 en grote maten schoenen in schoenmaat 41-47.
Bekijk de volledige adresgegevensOp de hoogte blijven?
Vul uw e-mail adres in en ontvang maximaal 2x per maand onze nieuwsbrief. Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en toevoegingen aan onze adressengids
Meer mode voor de lange vrouw nieuws?
- Ga naar onze nieuwspagina of bekijk de jaar overzichten van:
- 2021
- 2020
- 2019