Pixie Sport & Dancewear gaat door als webwinkel
, door Lange vrouw, lange man, webwinkels lange mensen, lange mensen, grote maten
, PixieNa bijna 20 jaar zag het er naar uit dat het Nederlandse kwaliteitsmerk Pixie Sport & Dancewear op zou gaan houden met bestaan.
Pixie is gespecialiseerd in de productie van dans en sportkleding. Naast de standaard collectie verkoopt Pixie ook grote maten en lengtematen, daarnaast zijn er mogelijkheden tot maatwerk.
Sinds de oprichting in 1994 verkocht het bedrijf de sportkleding via (sport)speciaalzaken en in 2002 kwam de webwinkel www.pixie.nl online. Naast de webwinkel is eer ook een showroom aan de Stephensonweg 8 te Hellevoetsluis.
"Na 20 jaar is het tijd voor een nieuwe uitdaging, het was geen makkelijke beslissing" alsdus Miranda van Driel in de nieuwsbrief die eind april naar alle klanten ging. Hierop volgenden vele reacties van zowel klanten als leveranciers die het jammer vonden dat dit concept zou verdwijnen.
Inmiddels is er een een samenwerkingspartner gevonden en blijft de productie van Pixie Sport & Dancewear bestaan als online webwinkel. De showroom in Helelvoetsluis gaat sluiten en begin september zal er een nieuwe webshop gelanceerd worden.
Goed nieuws dus voor alle lange mensen die hun lange sportkleding bestelde via Pixie.nl. Wij wensen Miranda en haar team veel succes met de samenwerking en de nieuwe formule.
Gerelateerde berichten
Pixie Sport & Dancewear
Pixie is gespecialiseerd in het vervaardigen van aerobic- en fitness kleding. Leverbaar in lengtematen.
Bekijk de volledige adresgegevensOp de hoogte blijven?
Vul uw e-mail adres in en ontvang maximaal 2x per maand onze nieuwsbrief. Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en toevoegingen aan onze adressengids
Meer extra lange sportkleding nieuws?
- Ga naar onze nieuwspagina of bekijk de jaar overzichten van:
- 2021
- 2020
- 2019