Dresses Only ontwikkelt jurkjes voor langere dames
, door Lange vrouw, webwinkels lange mensen
Ook altijd moeite met het vinden van een passende jurk? Jurkenwebshop Dresses Only hoort steeds vaker van langere vrouwen dat het vinden van een passende jurk lastig is. De meeste jurkjes veranderen in een tuniek, waardoor het onmogelijk is om ze bijvoorbeeld naar kantoor te dragen of charmant naar een feestje te gaan. Ook kloppen de verhoudingen van de jurk vaak niet meer. Als jurkenliefhebber gaat Dresses Only graag op zoek naar de oplossing voor dit probleem. Ze willen daarom van jou weten: wat zijn jouw behoeften en wensen op het gebied van jurkjes? Wil jij helpen met het ontwikkelen van een smaakvolle collectie? Vul dan de korte enquête in. Deze duurt slechts enkele minuten.
Over Dresses Only
Dresses Only is een webshop gespecialiseerd in jurken. Ze verkopen niet alleen bekende merken, maar ontwikkelen en produceren ook in eigen huis een collectie onder de naam SRNDPTY.
Gerelateerde berichten
Op de hoogte blijven?
Vul uw e-mail adres in en ontvang maximaal 2x per maand onze nieuwsbrief. Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en toevoegingen aan onze adressengids
Meer mode voor de lange vrouw nieuws?
- Ga naar onze nieuwspagina of bekijk de jaar overzichten van:
- 2021
- 2020
- 2019